Üretim

Üretim

Ers System

Sorumluluk, bizimle tanıştığınız ilk andan itibaren başlar, ürün ve hizmetlerimizin sorunsuz bir şekilde teslim edilmesi ile devam eder. Verdiğimiz hizmetin kalitesi bizim için en az ürün kalitesi kadar önemlidir.

ERS SYSTEM Otomatik Kapı Sistemlerinde, çalışma hız ayarları, yarım açılma mesafe ayarı, bekleme süresi yoğun trafik ve kullanım yerlerine göre sayısız ayar seçenekleri sunulmaktadır. Gelişmiş mikro işlemcisi, açma-kapama mesafelerini otomatik ayarlar.

ERS SYSTEM Otomatik Kapıları yüksek teknolojisi ve montaj kolaylıklarıyla yepyeni ve bir hizmet anlayışıdır. Çağdaş yapı anlayışının ihtiyacı olan tüm fonksiyonları, kalite ve estetik unsurlarını da kapsayarak karşılar. Giriş cephelerinde şeffaflığı ön plana çıkartarak mimari bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır.

Altı konumlu konum anahtarı otomatik mod (auto), kış açıklığı (half), açık konum (open), kilitli konum (lock), sadece giriş konumu (in), sadece çıkış konumu (out) fonksiyonlarıyla kullanıcının isteklerine hizmet eder. Her türlü kullanım hatalarında sinyal verir ve arıza kod numarası ile dijital selektör üzerinde arıza kodunu gösterir. Kullanım hatalarından doğan arızaların doğru saptanmasını sağlar.
KAPILARIMIZDA DUNKER MOTOR KULLANILMAKTADIR


Dunkermotoren 50 yıllık tecrübesi ile global pazarın lideridir.