Kurumsal

Ers System

Kuruluşundan itibaren otomatik kapı sektöründe yer almış ve hizmetlerine devam etmektedir. Sektöründe öncü bir firma olarak profesyonel sistemler üzerine birçok ülkede ürün ve markaların temsilciliğini yapmaktadır.

2007 yılında ERSSYSTEM Markası oluşturulmuştur. Otomatik kapı sektöründe YERLİ ÜRÜN üretmeyi ilke edinmiştir. 2008 yılı itibariyle TÜRK MALI belgesini alarak ERSSYSTEM markasıyla yana kayar fotoselli kapıların imalatına başlamıştır.

Sektörde yerli üretime güvenin en az olduğu dönemlerde üretime başladığı halde kaliteli üretim yapmış ve güven kazanmıştır. Birçok rakip markaya nazaran kullandığı üstün teknolojilerle rekabetçi ürünler ortaya çıkarmıştır.

Türk Malı üreticisi misyonunu ileriye taşıyarak, ERSSYSTEM markasını tercih edenlerin kalite ve hizmet arayışında doğru yerde bulunduklarını hissettiren bir Türk markası olmuştur. Sektörde ‘’ ucuz satıcı, değil!’’ Kaliteli ürün ve hizmet sunmak amacıyla tüm Araştırma ve Geliştirme faaliyetlerine öncelik veren ve ERSSYSTEM çatısı altında kaliteli ürün ve hizmet sunan bir firmadır. ERSSYSTEM firması olarak, üretimimizi ve yatırımlarımızı bu kararlılık çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla yasal mevzuatlar çerçevesinde kaliteli hizmet ve ürün sunma bilinciyle üretim yapılmaktadır.

ERSSYSTEM yönetim ve üretim ekibi; yenilikçi, takım ruhu ile hareket eden, alanında uzman, güler yüzlü, yaptığı işi en iyi ve kaliteli şekilde tamamlayan bilinçli bir ekipten oluşmaktadır. Ekibini günümüzün değişen ve gelişen şartlarına göre yetiştirmektedir. Güler yüzlü hizmet vererek, güvenilir bir firma olma yolunda kendini geliştirip yenilemektedir. Proje çalışmalarında bilgili, yenilikçi, alanında uzman ve deneyimli çalışma ekibi ile birçok yenilikçi projeye ev sahipliği yapar ve çözüm bulur.

Bayi, perakende ve toptan satışlar yapılmaktadır. Uzman satış ekibimiz ile gelen taleplere hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunan, ürünün teknik desteğini doğru ve etkin şekilde veren bir firmadır.

Şu an ERYAPI METAL OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞ. TUR. NAK. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Bayilikler ve aktif satışları ile piyasada aranılan bir marka haline gelmiştir.

TARİHÇEMİZ
2001
Er Yapı Metal Kuruldu.
Araştırma Geliştirme Çalışmalarına Ağırlık Verildi.
2004
2006
Global Pazarlardaki Fuarlarda Yer Alındı.
ERS System Markası Oluşturuldu.
2007
2008
Global Pazarlara Açıldı.
Global Pazardaki Pay %20 Artırıldı.
2010
2013
Türkiye’nin En Büyük İzmir Adnan Menderes Havaalanı İç Hatlar Projesi Gerçekleştirildi.
Türkiye’nin En Büyük İzmir Adnan Menderes Havaalanı İç Hatlar Projesi Gerçekleştirildi.
2015
2016
Sirius Elektronik Firması Kuruldu.
Dünya'nın En Büyük Havalimanı ünvanına sahip İstanbul Havalimanı Projesi Gerçekleştirildi.
2018

ERYAPI METAL müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kaliteli hizmet ve üretimi ile yasal mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde, planlı ve sürekli kalite sunma bilinciyle üretim yapmaktadır.

Kalite anlayışını yalnızca üretim odaklı olmaktan çıkartarak ERS SYSTEM'i oluşturan her şeye entegre etmiştir.

Yerli Lider!

Tüm Dünyaya kaliteli ürün ve hizmet (Elegant,Reliable,Sensitive) vermeyi ilke edindik bu yüzden de araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktayız. Yüksek üretim kalitemiz, yenilikçi ürünlerimiz ve artan marka bilinirliğimizle dünya pazarlarından aldığımız payı istikrarlı biçimde artırmayı hedefliyoruz.
Geleceği Bugünden Düşünüyoruz!

ERYAPI METAL olarak, üretimimizi ve yatırımımızı kararlı bir şekilde her yıl büyütmek ana hedefimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacı ile kaliteli hizmet ve üretimi yasal mevzuatlara uyarak, bir sistem içerisinde, planlı ve sürekli kalite sunma politikası ve bilinciyle üretim yapmaktayız. Tüm partnerlerimiz tarafından güvenilen ve en çok tercih edilen, otomatik kapı sistemleri alanında tüm Dünya'da öncü ve lider bir marka olmayı amaçlıyoruz.